دکتر محمد کافی در سمت ریاست دانشگاه فردوسی مشهد ابقا شد

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه فردوسی مشهد، دکتر محمد کافی در سمت ریاست دانشگاه فردوسی مشهد ابقا شد.

 

photo 2017-12-23 09-35-41

 

 

هم‌زمان با حضور دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه فردوسی مشهد دو پروژه عمرانی دانشگاه فردوسی مشهد افتتاح شد. پس‌ازآن در نشستی با اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه فردوسی مشهد، که در باشگاه مفاخر و پیشکسوتان دانشگاه برگزار شد ، وزیر علوم تحقیقات و فناوری با قدردانی از زحمات مسئولین این دانشگاه در توسعه دیپلماسی علمی و جذب دانشجویان خارجی خاطرنشان کرد: دانشگاه فردوسی مشهد رتبه اول در جذب دانشجویان بین‌المللی را دارا بوده و این جزء افتخارات این دانشگاه است .

 

در پایان این نشست دکتر غلامی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر محمد کافی را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاه فردوسی مشهد ابقا نمود.

 

در این حکم آمده است :

 

جناب آقای دکتر کافی

 

 با سلام،

 

ضمن قدردانی و تشکر از خدمات ارزنده‌تان و به استناد تبصره 1 ماده 4 آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری برای مدت چهار سال به ریاست دانشگاه فردوسی مشهد منصوب می‌شوید.

 

امیدوارم با سعی و اهتمام جناب‌عالی و بر اساس اهداف و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره‌مندی از تجربه‌های مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و هم‌فکری با سایر مسئولان دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام‌های مؤثری بردارید.

 

انتظار می‌رود با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه و با اتکال به خداوند متعال نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.

 

منصور غلامی

 

hokm.vk

 

دانشگاه فردوسی مشهد